Wellness Hotel Svornost

HarrachMAX - Adventure agency Harrachov - Letní aktivity

HarrachMAX spol. s r.o. je adventure agentura, která má dvacetiletou zkušenost s vedením společnosti v tomto oboru. Agentura HarrachMAX je zaměřená na letní sportovní aktivity a v zimních měsících provozování lyžařské školy, snowboardingové školy, půjčovny lyžařského vybavení a provozování Snowkids parků nejen pro naše nejmenší lyžaře.

V současné době disponujeme 3 provozovnami v Harrachově. Jedna z našich provozoven se nachází na Wellness hotelu Svornost.

Další náplní naší činnosti je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Zajišťujeme firemní akce, umíme sestavit dle přání klienta mnoho zajímavých adrenalinových a sportovních zážitků. Další činností společnosti jsou ubytovací služby, autobusová a osobní doprava, směnárenské služby.

 

HarrachMAX - Koloběžková dráha Harrachov

Největší novinkou v naší nabídce je sjezd na profesionální silniční koloběžce, horském kole. Jde o sjezd v plném vybavení od Krakonošovy snídaně po 10 km dlouhé lesní dráze. Nezapomenutelná jízda je určena jak pro dospělé, tak i pro děti od 6 let. Adrenalinový zážitek vhodný pro celou rodinu.

Provozní doba:
START CENTRUM – Krakonošova snídaně
Po - Ne 10:00 - 17:00. – po domluvě kdykoliv

HARRACHMAX- CENTRUM
Hlavní office – HOT LINE - rezervace transportu
Po – Ne 8.00 - 18.00

Před zapůjčením koloběžek, kol, budete proškoleni instruktážním filmem a puštěni na dráhu s plným servisem. Na vás už jen je sjezd zpět do centra dlouhý 10km. Nenechte si ujít tento nevšední sportovní zážitek.

HOT LINE – Doprava od hotelu – rezervace Tel. : 800 409 449

Ceník:

Sjezd – 1 osoba 180,- Kč (koloběžka, helma, START z Krakonošovy snídaně

Koloběžky - HarrachMAX - Harrachov

Půjčíme Vám naše teréní profesionální koloběžky s veškerou výbavou.

Půjčovna koloběžek / 1 den

250,- Kč (instruktáž, helma, koloběžka)

Nebo sjeďte s instruktorem na profesionálních terénních koloběžkách z hřebenů Čertova kopce do Harrachova po velice adrenalinové koloběžkové stezce.

Kompletně vybavení a vyškolení za doprovodu instruktora, se vydáte lanovkou na Čertovu horu, odkud se pak spustíte jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Harrachova.

Adrenalinový zážitek trvá cca 2 hod. 


Půjčovna kol HarrachMAX - Harrachov

Půjčíme Vám naše vyzkoušené horské kolo s veškerou výbavou. Projeďte se po vrcholkách Krkonoš, kde je pro vás připraveno na 418 km vytyčených cyklistických tras. V našich provozovnách Vám rádi poradí, jakým směrem se máte vydat a to k přihlédnutí k vašim silám. Dále Vám můžeme nabídnout řadu cyklistických map Krkonoš.

 

Ceník:

                                                         Půl dne                                                           1 den

                                               (od 13:00 do 18:00 hodin)                           (od 08:00 do 18:00 hodin)

Kolo MTB HEAD 26                           150,- Kč                                                               250,- Kč

Kolo MTB HEAD 26 (TOP)                200,- Kč                                                               325,- Kč

Kolo MTB HEAD 29 (VIP)                  225,- Kč                                                               400,- Kč

Kolo MTB HEAD 24 (dětské)            125,- Kč                                                               200,- Kč

KOLOBĚŽKA                                       150,- Kč                                                               250,- Kč

MTB výlety HarrachMAX - Harrachov

Cena - MTB výlety

od 500,- Kč cca 4 až 5 hodinový výlet, kolo, instruktor

Cenu vleku 60,- Kč/ osoba

MOŽNOSTI KOMBINACE: s lukostřelbou, bobovou dráhou, monkey parkem, vyjížďkou na koních a s dalším adrenalinem, který si vyberete sami! Rádi Vám poradíme.

Celodenní i půldenní programy: cca 10:00 - 16:00

Lukostřelba HarrachMAX - Harrachov

Střelba reflexními luky na vzdálenost cca 10 – 20 m do standardních lukostřeleckých terčů. Jedna z aktivit vhodných, která se dá kombinovat se všemi ostatními aktivitami námi nabízených po krátké instruktáži a pod dohledem odborného instruktora.

Lukostřelba

2 hodiny 500 Kč 1x vybavení (nezáleží na počtu osob), instruktor 

 

 

Zorbing – HarrachMAX - Harrachov

Zorbingová koule má průměr 3,5 m, dovnitř se vejdou 2 osoby, které jsou zajištěny bederními pásy a oky pro nohy a ruce. Pro jízdu jsou vybírány vhodné lokality s bezpečným dojezdem. Oblíbená součást firemních programů. Samostatně otevřenou aktivitou v průběhu letní sezóny je aquazorbing na řece Jizera. V této lokalitě je zakončen dojezdem na vodní hladinu.

Cena - Zorbing

500,- Kč 2 osoby, 300 m dlouhá dráha

Tuto aktivitu je možné provést od 6 osob

Cena - Aqua Zorbing - Harrachov

150,- Kč 1 osoba, 5 minut chůze po vodě 

Bobová dráha - Harrachov

Pro všechny, kteří vyhledávají zážitek na dovolené nebo firemní teambulding máme dobrý tip na prima zážitek. Nasměrujte své kroky do Krkonoš a zažijete mimo jiné aktivní a atraktivní využití svého času. Tato aktivita je celoroční a bobová dráha je velice vhodná jako alternativa pro váš týmový nebo firemní den plný zážitků. Vhodné pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi

Ceník - Bobová dráha

1 osoba (70,- Kč/jízda)

Více jak 20 osob (na dotaz)

Kombinace je možná: MTB výlety na kole, koloběžkách, monkey parkem atd., vše dle vašeho přání!

Rafting – HarrachMAX - Harrachov

Rafting na velmi klidné řece Jizeře, Malé Skále nebo Boskovských jeskyních. Dovezeme Vás naši dopravou a následná projížďka pod dohledem instruktora ve Vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Poznáte překrásné prostředí Českého ráje a povodí řeky Jizery.

Tuto atraktivní aktivitu je možné provést na mnoho nádherných místech Krkonoš. Aktivitu nabízíme i na Polské straně Krkonoš.

Rádi Vám vše naplánujeme!

 

Rezervace ubytování

od 710 Kč

Aktuality

 
 
Hory Krkonoše.cz HotelPension.cz Intours Hotels Wellness-Tip.cz