Wellness Hotel Svornost

Vyzkoušejte slevovou kartu Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům speciální výhodnou věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu Harrachov Card s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zcela zdarma.

Stále přemýšlíte kam na dovolenou? Největší horské středisko západních Krkonoš – Harrachov má svým hostům co nabídnout po celý rok. Harrachov, to není jen zima, sníh a lyžování. Aktivní dovolená, adrenalinové zážitky, relax či odpočinek, to vše si můžete dopřát plnými doušky i během léta a přitom čerpat různé slevy a výhody s věrnostní kartou HARRACHOV CARD.

Díky HARRACHOV CARD vás vyveze lanová dráha levněji až na vrchol Čertovy hory, kde máte na výběr z nesčetného množství pěších či cyklo tras a možnost vydat se za poznáváním krás Krkonoš nebo se vrátit lanovkou zpět do Harrachova. Návštěva wellness spojená s relaxováním a odpočinkem bude jistě odměnou nejen pro tělo, ale i duši po více či méně náročném turistickém výletu.

Také za nepříznivého počasí je tu pro vás spousta možností, jak prožít den s HARRACHOV CARD – návštěva krytého plaveckého bazénu, či výlet za kulturou a historií do muzeí v Harrachově a okolí vám jistě zpříjemní vaši dovolenou.

S výhodnou kartou HARRACHOV CARD se můžete vydat i za hranice Harrachova a přitom stále výhodněji a se slevami. Prohlídka kozí farmy a brusírny perlí v Pěnčíně, plavecké bazény, či muzea a mnoho dalších. Na výlet se můžete s HARRACHOV CARD vydat také do sousedního Polska a jistě se nudit nebudete -Termální lázně, uranové štoly, western park, bobová dráha a další – stačí si jen vybrat.

Díky HARRACHOV CARD můžete prožít nádhernou aktivní dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet.

Výhodnou kartou HARRACHOV CARD obdržíte zdarma na dobu pobytu u partnerských ubytovatelů v Harrachově, můžete ji zakoupit u vybraných prodejců nebo on-line za cenu 100,- Kč, dospělá osoba a 20,- Kč, děti od 5 do 13 let s platností na 2 měsíce v letní sezoně a 1 měsíc v zimní sezoně. Pak už si jen stačí naplánovat, co všechno chcete během dovolené v Harrachově stihnout, kartou se vždy prokázat a začít čerpat slevy. Díky slevám v rozmezí 10 až 30 % budou tyto aktivity cenově dostupnější, což jistě ocení každý z vás.

Hledáte ubytování v Harrachově! Doporučujeme vám Wellness hotel Svornost, který nabízí Harrachov Card zdarma.

Těšíme se na vás!

 

Rezervace ubytování

od 710 Kč

Aktuality

Výhodné balíčky ubytování v Harrachově

 
 
 
Hory Krkonoše.cz HotelPension.cz Intours Hotels Wellness-Tip.cz