Wellness Hotel Svornost

Péče o ruce

Japonská manikúra P – SHINE

Japonská manikúra P – SHINE

Cena: 390,- Kč / osoba

P-SHINE manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, voda, saponáty apod.
P-SHINE  obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v Japonském moři.
Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E  a provitamín B.
P-SHINE podporuje prokrvení, zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Tato procedura se používá proti třepení a lámání nehtů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Není určen pouze pro ženy i muži touží mít pěstěné nehty, P-SHINE je přirozenou metodou péče o nehty.

více informací

Lakování

Lakování

Cena: 60,- Kč / osoba

Lakování Gel lakem

Lakování Gel lakem

Cena: 400,- Kč / osoba

Lakování barevnými gelovými laky –NLAKEM – gel lak 3 v 1 obsahuje jak podkladový tak vrchní gel lak ,vytvrzuje se v led lampě a zaručuje vysoký lesk a trvanlivost. Zpevňuje přírodní nehty a je vhodný pro odpočinek po prodlužování nehtů gelem, nebo akrylem.

více informací

Masáž rukou

Masáž rukou

Cena: 290,- Kč / 20 min. / osoba

Mokrá manikúra

Mokrá manikúra

Cena: 330,- Kč / 60 min. / osoba

Mokrá manikúra je forma manikúry kdy se speciální koupelí zjemní nehtové kůžičky a následně se odstraní pomocí pomerančového dřívka. Po úpravě délky, tvaru a začištění nehtu následuje výživný lak, který dodá nehtům lesk, pevnost a výživu.

více informací

Odstranení laku

Odstranení laku

Cena: 90,- Kč / osoba

Parafínový zábal (rukou)

Parafínový zábal (rukou)

Cena: 200,- Kč / 20 min. / osoba

Jedná se o lokální termoterapii. K přípravě se užívá bílý parafín s příměsí parafínováho oleje. Parafín se na postižené místo nanáší při ponoření do speciální nádoby. Využívá se především při degenerativním onemocnění kloubů rukou.

více informací

Suchá manikúra

Suchá manikúra

Cena: 330,- Kč / 60 min. / osoba

Suchá manikúra je nejběžnější ošetření nehtů, za pomoci změkčovače, který pomůže odstranit nehtové kůžičky a zároveň nehet vyživuje. Následuje úprava délky a tvaru nehtu, jeho začištění, vyhlazení nerovnosti nehtu  a ošetření speciálním lakem, který dodá nejen lesk, ale vašim nehtům i výživu.

více informací

 

Rezervace ubytování

od 710 Kč

Aktuality

Výhodné balíčky ubytování v Harrachově

 
 
 
Hory Krkonoše.cz HotelPension.cz Intours Hotels Wellness-Tip.cz