Wellness Hotel Svornost

Ostatní wellness služby a terapie

Bazén

Bazén

Cena: 150,- Kč / 60 min. / osoba

Wellness hotel Svornost*** Vám rovněž nabízí hotelový krytý bazén (6,5 x 12,4 m), který je pro hosty hotelu ZDARMA. Bazén Vám jistě zpříjemní teplé letní dny.

Kapacita hotelového bazénu je omezena, doporučujeme provést rezervaci v recepci hotelu.

více informací

Infralampa

Infralampa

Cena: 90,- Kč / 10 min. / osoba

Infrazářič umožňuje nahřát a prohřát tělo před aplikací masáže. Dále odstraňuje únavu a bolest a je vhodný při nachlazení. Jeho dlouhodobé působení prokrvuje a čistí pokožku.

Zdravotní a jiné výhody

  • otevírání kožních pórů
  • prokrvení celého organizmu (zvýšení a zlepšení krevního oběhu)
  • odstranění a tišení bolesti

Upozornění

  • nedoporučujeme lidem s kožními onemocněními
  • nedoporučujeme lidem s poruchou krevního oběhu

více informací

Inhalace

Inhalace

Cena: 160,- Kč / 20 min. / osoba

K inhalacím se využívají minerální vody, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání. K minerálním vodám se mohou dodávat léky pro těžké případy dušnosti, přírodní soli pro katary horních dýchacích cest, nebo odvary z bylin.

více informací

Kyslíková terapie dýchacích cest

Kyslíková terapie dýchacích cest

Cena: 200,- Kč / 25 min. / osoba

Je regenerační kyslíková kůra, která v kombinaci s antioxidanty a tělesným cvičením napomáhá organismu zbavit se volných kyslíkových radikálů, jejichž hromadění je příčinou předčasného stárnutí buněk a řady chorob. Využíváme metodu prof. Ardenna, který vyvinul přístroj, s jehož pomocí lze dodávat do organismu čistý kyslík tak, aby účinek kyslíkové kůry byl dlouhodobý.

Zlepší se okysličení tkání a orgánů, tělesná i duševní výkonnost, srdeční činnost a  elasticita plicní tkáně.

Indikace: celková regenerační kůra, prevence infarktu myokardu a anginy pectoris, zvýšení obranyschopnosti, stavy po operaci a chemoprofylaxi pro nádorová onemocnění

Kontraindikace: pokročilá ateroskleroza, odchlípení sítnice, glaukom, hnisavá sinusitis, vysoký krevní tlak, vředová choroba žaludku

více informací

Sauna

Sauna

Cena: 150,- Kč / 60 min. / osoba

Využívá se působení suchého, horkého vzduchu o teplotě 80° C. Doba pobytu v sauně je 10-15 minut. Jakmile máte pocit horka, opusťte prohřívárnu a ochlaďte se sprchou nebo proudem vody ze džberu. Po krátkém odpočinku můžete celou proceduru opakovat 2-3x. Pobyt v sauně vždy ukončete studenou sprchou a pokožku důkladně vytřete.

Pravidelné saunování přispívá ke zvýšení nespecifické obranyschopnosti, k otužování, k celkové regeneraci a relaxaci.

Je vhodná jako prevence chorob z nachlazení, onemocnění dýchacích cest, lehká revmatická onemocnění, funkční poruchy prokrvení, migrény, klimakterických potíží.

Je nevhodné u všech akutních onemocnění a úrazů, u epilepsie, u nemocí srdce a cév, nádorových onemocnění a  krvácivých stavů. Nezapomeňte dodržovat správný pitný režim.

více informací

Suchá uhličitá koupel

Suchá uhličitá koupel

Cena: 150,- Kč / 20 min. / osoba + 100,- Kč / 1 pytel

Forma aplikace uhličitého plynu ve speciálním vaku, naplněným kysličníkem uhličitým, ve kterém leží pacient. Tato procedura je relativně šetrná a vhodná i pro starší pacienty, účinky jsou shodné jako u klasické vodní uhličité koupele. Je rovněž používaná jako efektivní forma regenerace a rekondice ve všech věkových skupinách.

Vhodná především u pacientů, kteří nemohou z důvodu snížené mobility absolvovat klasickou koupel.

Délka trvání: 20 min.

Indikace: hypertenze, gynekologické a urologické poruchy sexuálních funkcí, křečové žíly a otoky nohou, poruchy srdce, regulace krevního tlaku, zvýšení prokrvení organismu.

U sportovců způsobuje rychlejší regeneraci a zvýšení sportovního výkonu.

více informací

 

Rezervace ubytování

od 710 Kč

Aktuality

 
 
Hory Krkonoše.cz HotelPension.cz Intours Hotels Wellness-Tip.cz