NÁŠ TIP! Léto pokračuje! Přijeďte do Harrachova za odpočinkem a přírodou!

Volné pozice

Na této stránce naleznete přehled volných pracovních pozic ve Wellness Hotelu Svornost Harrachov.

Přidejte se k nám.

Aktuálně hledáme na pozici

Kuchař/kuchařka

Náplň práce

  • Přípravu teplých a studených pokrmů.
  • Expedici pokrmů, skladování pokrmů.
  • Dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy.
  • Dodržování technologie přípravy, jednotného servisu pokrmů a zásad hospodárnosti na pracovišti.
  • Vaříme českou i zahraniční kuchyni.

Požadujeme

  • pozitivní přístup k práci
  • smysl pro čistotu a pořádek
  • pečlivost, svědomitost, flexibilitu, komunikativnost
  • zdravotní průkaz a vlastní bankovní účet
  • samostatnost
  • kolektivní přístup

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na plný úvazek – možnost na smlouvu či na OSVČ
  • možnost personálního ubytování a stravy
  • školení + ruzné druhy kurzů na zdokonalení ve vaření
  • zaměstnanecké slevy a výhody
  • Mzda se pohybuje v rozmezí 48 000Kč – 60 000Kč
  • Samozřejmostí jsou příplatky v plné výši za svátky, přesčasy včetně víkendů
  • Formát  – krátký/dlouhý nebo týden práce – týden volno – záleží na domluvě

Bližší informace

– mobil: +420 605 734 036
– e-mail: gm@hotelsvornost.cz

Dárkové poukazy